پشتیبانی تا پنجم فروردین ماه فقط از طریق تلگرام در دسترس میباشد.

گرامرلی کرک شده چیست؟ تمام آنچه که باید بدانید

گرامرلی یا Grammarly یکی از برنامه های اصلاح نوشته میباشد، شما با استفاده از گرامرلی میتوانید مشکلات نوشته خود را تا 99% پیدا کرده و رفع کنید . دقت این نرم افزار اصلاح نوشته تا حدی است که حتی لحن نوشته شما را هم تشخیص داده به نوع نوشته شما به شما پیشنهاد میدهد و اشتباهات شما را اصلاح میکند.

شما میتوانید از این نرم افزار را از طریق وبسایت گرامرلی ، برنامه موبایل گرامرلی ، نرم افزار ویندوز گرامرلی و یا افزونه های Office یا Chrome استفاده کنید و در همه جا بدون اشتباه ، نویسنده باشید. خرید اکانت گرامرلی در چند نوع اشتراکی ، کرکی و قانونی در ایران ممکن است که در ادامه به معرفی انواع اشتراک ها میپردازیم.

اکانت کرک شده گرامرلی Grammarly
نمونه اسکرین شات از اکانت گرامرلی کرک شده

گرامرلی کرک شده چیست؟

گرامرلی کرک شده در واقع اکانت های هک شده گرامرلی است که یک صاحب خارجی دارد. بهتر است از اکانت های قانونی و اشتراکی گرامرلی استفاده کنید که در ایران نیز قابل تهیه است.

منظور از اکانت های کرک شده گرامرلی چیست؟

گرامرلی کرک شده در واقع اکانت های هک شده گرامرلی است که یک صاحب خارجی دارد. فروشگاه هایی در ایران ایمیل و پسورد این اکانت ها را در اختیار شما قرار میدهند. این اشتراک به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود و ما به شما اکانت های قانونی یا اشتراکی گرامرلی را پیشنهاد میکنیم ، در ادامه میتوانید بصورت خلاصه با انواع اشتراک ها آشنا شوید

مقاله مرتبط:”نحوه استفاده از داشبورد گرامرلی، امکاناتی که از وجود آن بی خبر بودید!

گرامرلی کرک شده چگونه کار میکند؟

این اکانت ها بصورت هکی و مربوط به افراد خارجی بوده و شما با استفاده از این مشخصات میتوانید در گرامرلی لاگین کنید و از این امکانات استفاده کنید. توجه داشته باشید که اکانت کرکی گرامرلی به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود و بهتر است از اکانت های اشتراکی گرامرلی استفاده کنید که قانونی تهیه شده اند.

Grammarly کرک شده ، توضیحات گرامرلی

اکانت گرامرلی در ایران به چه شکل هایی ارائه میشود؟

اکانت کرک شده:

این اکانت ها بصورت هکی تهیه میشود و در طول بازه خریداری شده ممکن است اشتراک غیرفعال شود یا پسورد اکانت تغییر کند ، در اینصورت شما باید از فروشنده درخواست اکانت جدید کنید ، به همین دلیل فروشگاه ما ارائه این اکانت ها را متوقف کرده و اکانت کرک شده گرامرلی را به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنیم!

اکانت اشتراکی:

اکانت های اشتراکی برای اکثر کاربران گرامرلی در ایران مناسب است. این اکانت ها بصورت قانونی توسط فروشگاه ما تهیه میشود و بین چند کاربر به اشتراک گذاشته میشود ، به همین دلیل دیگر نیازی نیست نگران خرابی اکانت باشید و میتوانید بدون دغدغه و تا آخرین روز بدون مشکل از این اشتراک استفاده کنید.

اکانت قانونی:

اکانت های قانونی در ایران معمولا زیرمجموعه دانشگاه ها یا زیرمجموعه اکانت بیزنسی است و روی ایمیل شما فعال میشود . این اشتراک برای افرادی که میتوانند هزینه بیشتری کنند و قصد دارند اکانت شخصی خود را پرمیوم کنند مناسب است . این اشتراک نیز در فروشگاه ما ارائه میشود و میتوانید با مراجعه به صفحه خرید اکانت گرامرلی ، اشتراک را تهیه کنید.

چرا باید از فروشگاه Account4All خرید کنیم؟

شما میتوانید از طریق فروشگاه ما اکانت های قانونی و اشتراکی گرامرلی را تهیه کنید . این اشتراک ها تا آخرین روز بدون قطعی برای شما فعال میماند و نیازی نیست مشابه اکانت های کرک شده همیشه بدنبال دریافت اکانت جایگزین و یا مراقبت از ذخیره نشدن اطلاعاتتان در اکانت باشید.

سوالات متداول

0 0 رای ها
امتیاز دهید!
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها